100 Kč za vaší registraci
V každém věku. Kdykoli. Vydělávejte peníze v zaměstnání, z domova či na cestách. Inzerujte na poli newsletterů. Propagujte svou firmu,produkt či službu opravdu efektivně. Prvních patnáct stovek doma! TheMail funguje. Vydělala jsem svých prvních 1500 Kč během velice krátké doby. Doporučuju. Vydělávám. Utrácím. Píšu svým kamarádům a kamarádkám o TheMail a tím vydělávám dobré peníze. Díky TheMail si užívám!

Informace pro inzerenty (zpět na přehled)

Jak je známo, emailová komunikace je dnes ve své největší slávě. Emaily jsou takřka všude, v mobilních telefonech, na počítači, na notebooku. Lidé dnes komunikují přes své emailové schránky s přáteli, rodinou, nebo zaměstnavatelem. Email se stal rutinou života.

TheMail je reklama, která skutečně funguje

Uživatelé blokují bannery, protože z kliknutí nemají provize. Odmítají se registrovat do nejrůznějších akcí, protože nevěří v možný výdělek. TheMail nabídl uživatelům vydělávat peníze jednoduše, legálně a snadno, ve kterémkoli věku a kdekoli na světě.

Inzerenti tak mohou naprosto nenásilně rozesílat emailové nabídky, které naši uživatelé dostávají zcela vědomě a dobrovolně. Sami uživatelé se registrovali, potvrdili svůj souhlas se zasíláním Vašich emailů a emailové zprávy vyžadují.

lišta

Efektivní, levné a rychlé. Pro vaší službu, produkt či brand

Oslovte ještě dnes jednoduše široké spektrum uživatelů ze všech částí ČR a získejte okamžitou odezvu na Váš produkt či službu, jež budete pomocí TheMail propagovat. Ceny jsou přitom velice příznivé a administrační rozhraní je uzpůsobeno tak, abyste jej mohli velice snadno a rychle ovládat. Pomocí sofistikovaného systému můžeme zaručit, že Vaše emaily nebudou končit ve spamových složkách uživatelů, ale vždy budou správně doručeny.

lišta

Veškeré emaily přitom nemusíme rozesílat vždy všem našim zákazníkům, ale jen vybraným skupinám. Můžete si tak vybrat kraj, pohlaví či rozmezí věku, kam budeme emaily rozesílat. Takovéto cílení Vaší reklamy je 100% účinné. Máte-li produkt výhradně pro ženy, můžete je tak zcela jednoduše cílit na všechny uživatele ženského pohlaví.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Proč by inzerenti měli zvolit TheMail?

  • 1 Vysoký účinek v poměru cena/výkon
  • 2 Provozovatel s dlouholetými zkušenostmi
  • 3 Důmyslný systém odesílání Vašich emailů
  • 4 Okamžitá odezva oslovených uživatelů
  • 5 Propracovaný a stabilní systém rozesílání
  • 5 Rozesílané emaily nepadají do spamu
  • 5 Přehledné administrační rozhraní
  • 5 Možnosti cílení emailů na určité skupuiny
  • 5 Uživatelé chtějí dostávat vaše emaily